יום רביעי, 24 ביוני 2015

הפעם בפינת המומלצים: דיס המלצה למלון חוף עכו.


מלון חוף עכו, ברח׳ הארבעה עכו, ואתר ההזמנות בוקינג- Booking
החלטנו ביום רביעי בלילה לצאת לנופש ספונטני בצפון. שיטוט באתר בוקינג העלה את מלון חוף עכו כאופצייה ראוייה. הזנתי את הנתונים האישיים ואת מספר האנשים: זוג + ילדה בגילאי 2-12. 
המחיר ללילה עם ארוחת בוקר יצא: 538 ₪ 
כשלצד המחיר כתובות המילים: מחיר כולל.


כל אדם מהישוב יבין שמה שכלול כאן הוא המע״מ. בהמשך ההזמנה תחת המחיר רשום: אין הפתעות! זה המחיר שתשלמו! שמחים ומרוצים ארזנו מזוודה, מצפים ליום המחר.  
הגענו לבית המלון ביום חמישי בצהריים ערוכים לנופש מהנה בסופ״ש. בדלפק הקבלה הכינה עבורינו הפקידה את המפתח לחדר ודרשה תשלום של 634 ₪. מסתבר שהמחירים באתר בוקינג הם ללא מע״מ למרות הכיתוב המעצבן: מחיר כולל! למי הוא כולל? למחזיקי דרכון זר. למרות עוגמת הנפש הסכמנו לשלם את התשלום שדרשה. לפתע ציינה שאינה רואה שנעשתה הזמנה לילדה, למרות שבפירוש הזנתי את הנתונים באתר בוקינג ואף רשום כך באתר. מודה, התחלתי לאבד את שלוות הנפש. הגיעה מנהלת המלון וחזרה על כך שבוקינג העבירו לה הזמנה לזוג בלבד ונתנה לי את מס׳ הטלפון של שירות הלקוחות שלהם. בשיחה עם בוקינג הם הצטערו נורא על עוגמת הנפש וציינו ״אוף דה רקורד״ שאני לא הראשונה עם בעיה כזו מול מלון זה. מדיניות המלון, הסביר לי הבחור, היא לשלם בנפרד, במלון, עבור ילד ולא במעמד ההזמנה. אם כך- מדוע קיימת בכלל רובריקה להזמין דרככם לילה עבור הילדים בנוסף לזוג במלון זה וכך אכן פעלתי? באג במערכת! באג! היתה התשובה. נדרשתי לשלם סכום השווה למחצית מעלות החדר עבור הילדה בגלל הבאג שבאתר ההזמנות בוקינג ועל אף שפעלתי כנדרש.
הודעתי למנהלת המלון שברצוני לוותר על השהייה אצלם מאחר והמחיר טיפס ל-800 ₪ עבור לילה אחד כולל ארוחת בוקר לשלושתינו במלון שאינו שווה מחיר כזה. מנהלת המלון ״נאותה״ להוריד את מחיר השהייה ל- 750 ₪. והסכמנו. הסכמנו רק בגלל החום, העצבים, הילדה שהיתה עייפה ורצוצה ובגלל שעייפנו מהמחשבה להתחיל לחפש מלון אחר.
ואתם יודעים מה? מילא! מילא כל הסאגה הזו. אם היה נגמר בזה- לא הייתי רושמת ביקורת שלילית על המלון. אך כאן רק התחילו הבעיות.
בדרכינו לחדר שהיה במבנה 2 שמנו לב לפיתוח הסביבתי של המלון. מי שיהיה שם יבין. הזנחה סביבתית. המזדרון שהוביל לחדר שהיה בקומה השנייה והמדרגות היו מלוכלכים ומאובקים מאוד. 
החדר עצמו היה קטן אך נעים עם מיני בר (ריק) ופינת קפה שהיה בה הכל חוץ מכפיות לערבב את הקפה ובלי כפיות כיצד ניתן להכין שתייה חמה?
מיותר לציין שהמיטה עבור הילדה לא היתה ערוכה ומסודרת. 
שהינו בבריכה שהיתה ללא מציל ונהינו. חוף הים של המלון אינו מסודר למעט כיסאות נוח הצמודים למבנה המלון אך רחוקים מהחוף שם אין כיסאות ושמשיות.
בצאתינו בערב לטייל בעיר העתיקה, ביקשנו לסדר עבור הילדה את המיטה שהיתה למעשה ספה נפתחת.
כשחזרנו בלילה הספה אומנם נפתחה אך נותרה במערומיה. ללא מצעים. ללא סדין ושמיכה. רק כרית. 
התקשרנו לקבלה, תוהים לפשר המיטה והפקידה אמרה שאין חדרניות בשעה כזו ושהיא ״כבר שולחת״ מצעים. בתום 20 דקות ארוכות דפק בדלת בחור, מגיש לידיי מצעים מקופלים על מנת שאסדרם.
לא ידענו אם לבכות או לצחוק. מצאנו עצמנו בלילה, כשהילדה מותשת, מותחים סדין ומצפים שמיכה בציפה. 
וכאילו להכעיס עוד יותר המזגן שבק חיים.
לא, אני לא צוחקת! חם ולח היה בליל חמישי. התחלנו להזיע, הילדה משתוקקת לישון ובקבלה אמרה הפקידה שאין איש תחזוקה בשעה כזו. אז מה עושים? עוברים בחצות הלילה לחדר אחר. אין מצב שאני אורזת חדר שלם באמצע הלילה. לקחנו פיג׳מות ומברשות שיניים וירדנו קומה ללינת לילה, משאירים הכל בחדר המקול(ק)ל. אבל מה עם המיטה של הילדה שהיתה במצב צבירה של ספה נפתחת? אוה, כאן כבר הגיע הבחור ממקודם וסידר לה בעצמו את המיטה בחדר החדש. הללויה.
החדר אומנם היה נקי אך ללא נייר טואלט והמרפסת היתה ממש מלוכלכת. עלינו שוב למעלה להביא נייר טואלט. מזל שהמיטה היתה נוחה, נזרקנו לישון עייפים ולא מרוצים.
ארוחת הבוקר שהוגשה בלובי היתה ארוחה של ״לצאת ידי חובה״. סתמית ולא מעניינת. 2 אנשי הצוות בארוחת הבוקר היו נחמדים מאוד. 
בשעה 11:01 התקשרו מהקבלה לשאול מדוע טרם ביצענו צ׳ק אאוט. נכון, 11:00 היא שעת עזיבת החדר אך אנו תוהים כיצד אתם עוד מעזים להתקטנן ולהתקשר דקה אחרי שעת העזיבה, לאחר שהייה שהתחילה רע ונגמרה בטעם רע. הזוי. 
שורה תחתונה: מלון עם פוטנציאל במיקום נהדר שיכול היה לקבל ביקורת טובה אם היה משפר את יחסו ללקוח, מקפיד על הנקיון הסביבתי ושם לב לפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. ושום מילה על פקידת הקבלה העצבנית (לא זו מהיום הקודם) אצלה ביצענו צ׳ק אאוט.    

מבט מכיסאות הנוח הצמודים למלון לחוף


תגובה 1:

  1. מבאס ביותר אבל טוב שכתבת כדי שכולם יידעו לא להזמין שם וגם שילמדו בארץ לתת שרות (חולשה ידועה בארץ).....

    השבמחק

עוגת שוקולד מנצחת מקמח כוסמין מלא

עוגה נהדרת ממש , קערה אחת ומטרפה זה כל מה שצריך   כדי   להנות מעוגה עסיסית ופשוט מושלמת .                 2 תבניות א...